Jigi, koguty pstrągowe – skuteczne, sprawdzone przynęty na pstrąga potokowego

Cena: 6,45 PLN
szt.
:
:
:
Dodatkowe informacje:


Jigi, koguty – skuteczne, sprawdzone przynęty na pstrąga potokowego. Z pasji i doświadczenia

Sierściuchy sławkowskie – nasze przynęty spinningowe

Jigi, skuteczne, sprawdzone przynęty na pstrąga potokowego

Jigi, koguty – skuteczne, sprawdzone przynęty na pstrąga potokowego.  Nasze sierściuchy sławkowskie to ręcznie robione przynęty spinningowe. Powstały na bazie naszych długoletnich doświadczeń. Sprawdź koniecznie, nie tylko na Białej Przemszy.

Spinning w rękach sprawnego wędkarza to bardzo skuteczna metoda łowienia pstrągów. Szybkość, mobilność łowienia tą metodą to atuty których nie ma wędkowanie muchowe. Dajemy Wam przynęty które z czasem wykorzystacie z premedytacją 🙂 , potwierdzając jej skuteczność. Nasze sierściuchy dowiodły swojej skuteczności na rzekach Jurajskich, głównie Białej Przemszy, Kanale Szczakowskim, Sztole. Skutecznie łowiliśmy na nie na rzekach Roztocza, Lubelszczyzny, Pomorza. Na wodach podkarpackich stosujemy je jako nimfy prowadzące, sprawdziły się również w tej roli w wartkich rzekach Słowenii.

Jak łowić na jigi, koguta? Nie ma uniwersalnej zasady, ale są pewne schematy. Wiele zależy od pomysłowości, umiejętności i wyobraźni wędkarza. Kilka naszych rad dla Ciebie.

Uwaga. Jigi są robione ręcznie, przeważnie z naturalnych materiałów, dlatego mogą nieznacznie odbiegać wyglądem i kolorem od przedstawionych wzorów. Jigi wiązane na najwyższej jakości główkach m Sasame.

Dostępne wielkości główek 0,9g.,1,2g.,1,7g.,2g.,2,5g., 3g.,3,5g.. Haki 4,6,8 na zamówienie inne wielkości.

 01 march brown
02 chruścik
03 matuka
04 wooly bugger
05 wypasiony
06 zonker
07 wooly bugger
08 wooly bugger
09 wooly bugger

Jigi, skuteczne, sprawdzone przynęty na pstrąga potokowego

JIG1kopia - Kopia

Jigi, koguty pstrągowe – skuteczne, sprawdzone przynęty na pstrąga potokowego.

Wybierz model jiga, ciężar główki i wielkość haka. Jeśli potrzebujesz inne wielkości haka i ciężary skontaktuj się z nami.